Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Informacja o ETS Global

Z przyjemnością informujemy, że od 10 kwietnia 2012 roku , ENGLISH SCHOOL Szkoła Języków Obcych w Zielonej Górze jest partnerem ETS (Educational Testing Service), Największej organizacji testującej na świecie, lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych.

O ETS (Educational Testing Service)

ETS - Educational Testing Service, to największa, niezależna organizacja non-profit, zajmująca się badaniami w dziedzinie edukacji i tworzenia systemów oceny. Główna siedziba ETS mieści się w Princeton w Stanach Zjednoczonych. Od swojego powstania w 1947 roku, ETS jest liderem w badaniach edukacyjnych i udostępnianiu obiektywnych i rzetelnych systemów oceny dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie.


W naszym ośrodku egzaminacyjnym możecie Państwo:

- zarejestrować się na egzamin TOEIC, TFI, TOEIC Bridge, TOEFL JuniorTM , WiDaF lub WiDaF Basic

- przygotować się do egzaminów ETS, zarówno do TOEIC, TOEIC Bridge i TOEFL jak i do egzaminów z języka francuskiego (TFITM) oraz niemieckiego (WiDaF)

- zdać egzamin TOEIC w zamkniętych sesjach egzaminacyjnych organizowanych przez nasz ośrodek lub zdać egzamin w dowolnym wybranym terminie, na żądanie.

- zakupić podręczniki przygotowujące do egzaminów TOEIC i TOEFL

- przygotować się do egzaminu TOEFL, wykorzystując podręczniki lub egzamin próbny TPO (TOEFL Practice Online) - pełny, autentyczny egzaminy TOEFL dostępny online na każdym komputerze wyposażonym w słuchawki i mikrofon oraz z dostępem do internetu.