Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Biznes i edukacja


Szkoła Języków Obcych English School oferuje kursy języka angielskiego i niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzimy lekcje zarówno z języka ogólnego jak i specjalistycznego. Zajęcia odbywają się w naszej szkole lub siedzibie klienta. Angielski dla firm, niemiecki dla firm.

Na naszym kursie Słuchacz zdobywa umiejętność swobodnego posługiwania się językiem obcym i zwalcza barierę językową co w znacznym stopniu podnosi jego kwalifikacje w zakresie kontaktów międzynarodowych. Starannie planujemy cały program współpracy biorąc pod uwagę unikalną specyfikę Państwa firmy.

Dbamy o sprawną komunikację na każdym etapie współpracy - uważnie wsłuchujemy się w potrzeby i sugestie, proponujemy rozwiązania, na bieżąco informujemy o przebiegu nauki.

  • Sprawdzamy, gdzie jesteśmy na początku, dokąd chcemy dojść i razem znajdujemy optymalny sposób na osiągnięcie celu.
  • Programy i materiały szkoleniowe dostosowujemy do potrzeb konkretnego szkolenia. Wybierając lektorów prowadzących bierzemy pod uwagę zarówno specyfikę kursu jak i kulturę i atmosferę panującą w firmie. Stosujemy interaktywne metody szkoleniowe angażujące wszystkich członków grupy i dostosowane do stylu osób uczących się.
  • Uczymy prowadzenia rozmów biznesowych i negocjacji w sposób komunikatywny i poprawny językowo
  • Przybliżamy formy przyjęte w tworzeniu korespondencji oficjalnej i korespondencji handlowej
  • Zajęcia prowadzimy w grupach o różnej liczebności uczestników, w zależności od potrzeb firmy
  • Zapewniamy pełną dokumentację szkolenia: raporty grupowe i indywidualne, szczegółowe analizy efektów szkolenia, wyniki testów, zestawienia frekwencji i postępów, analizy ankiet satysfakcji.

English School - angielski dla firm Zielona Góra