Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki.

Kursy dla dzieci szkół podstawowych


Dzieciństwo to bardzo ważny etap w nauce języka. Dzieci nie zdają sobie sprawy, że uczenie się określonych zagadnień językowych sprawia, że duża część umiejętności i doświadczeń zostaje z nimi na całe życie. Szkoła Językowa English School - korepetycje angielski Zielona Góra - angielski i niemiecki dla dzieci - Zielona Góra.

Kursy dla dzieci, podobnie jak i kursy dla maluchów, łączą w sobie naukę z zabawą, tak by przyswajanie słownictwa czy gramatyki przebiegało w sposób przyjemny i naturalny.

Dzieci nie tylko osłuchują się z językiem, ale także są zachęcane przez lektora do wypowiadania się w języku, którego się uczą. Należy pamiętać, że im szybciej dzieci zaczną używać języka obcego, tym łatwiej będzie im się porozumiewać w przyszłości i nie będą narażone na tzw. blokadę mówienia. Na naszych zajęciach zwracamy jednak także uwagę, by wraz z wiekiem dzieci, na zajęciach rozwijana była również zdolność poprawnego czytania i pisania, w celu pełnego rozwoju wszystkich sprawności językowych.

W naszej szkole uczymy z podręczników specjalnie przeznaczonych dla młodszych słuchaczy, które nie tylko są kolorowe, zawierają ciekawe historyjki i sympatycznych bohaterów, ale wykorzystują w nauce języka obcego posiadane już przez dzieci powyżej 8 lat umiejętności czytania i pisania. Nie zapominamy o dynamizmie zajęć i ich różnorodności, staramy się angażować wszystkie zmysły do nauki, tak by lekcje były atrakcyjne dla ucznia, a tym samym dużo bardziej efektywne.

Zajęcia z dziećmi, podobnie jak z maluchami, wymagają dużej inwencji twórczej oraz energii lektora, dlatego właśnie i te lekcje prowadzą osoby, które bardzo łatwo nawiązują dobry kontakt z młodszymi kursantami. Są to osoby sprawdzone nie tylko pod względem kwalifikacji, ale i zdolności wychowawczo-pedagogicznych, które są niezwykle istotne w pracy z dziećmi.